+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Відпочинок з дітьми

 

    Українці дуже полюбили відпочинок в Болгарії з дітьми. І це не дивно, тому що цьому сприяють декілька головних факторів: не потребує акліматизації, тут майже рідний клімат, тільки з морським лікувальним ефектом, не буває спекотно навіть в середині літа. Сімейний відпочинок в Болгарії надасть змогу дорослим і дітям укріпити свій імунітет, завдяки морській солі, йоду та іншим корисним елементам у повітрі й воді, ви зможете провести гарну профілактику захворювань бронхів та легень, підлікувати ендокринну й нервову системи.

    Відпочинок з дітьми в Болгарії найзручнішим буде в Албені, Сонячному Березі, Еленіте та Золотих Пісках. Шикарні широкі пляжі з гарно розвиненою інфраструктурою, плавний захід в море, дрібний пісочок – все доповнить ваш ідеальний відпочинок в Болгарії з дітьми. Дітям на цих курортах приділяється особлива увага: є безліч гральних майданчиків, дитячих клубів, садочків, атракціонів, а команда аніматорів завжди готова підняти настрій конкурсами, іграми та іншими розвагами.

   Велика кількість готелів працює за системою «Все включено», а курорт Еленіте в клубних готельних комплексах пропонує послуги тільки за програмою «Все включено», завдяки цьому ви можете значно заощадити. А ще Еленіте на своїй території має безкоштовний аквапарк. До того ж практично всі курорти Болгарії мають досить демократичні ціни. Відпочинок в Болгарії з дітьми, а саме ціни на послуги обійдуться вам значно дешевше, ніж в інших курортах світу.

   Але слід знати деякі нюанси, щоб ваш сімейний відпочинок з дітьми не розчарував вас. Харчування в Болгарії в готелях досить стримане в асортименті та вишуканим його не назвеш. Якщо ви гурмани, то краще замовляти тури на базі сніданків і додатково харчуватися в ресторанах і кафе за вашим смаком. Дивіться, щоб відпочинок з дітьми в Болгарії не був затьмарений присутністю водоростей, медуз і водяних комах. Це явище не обов’язкове, але буває в серпні.

   Якщо відпочинок у Болгарії з дітьми для вас не актуальний, радимо відправити дитину на відпочинок до дитячого табору. Болгарські дитячі табори розташовані та чудових пляжах, дітям пропонується відвідування аквапарків, дельфінаріїв, фестивалів, існує різноманітна екскурсійна програма.

   Найкращі готелі Болгарії для відпочинку з дітьми: Club Hotel Marimar 4* в Обзорі, Majestic Beach Resort 4* в Сонячному Березі, Sol Luna Bay 4* в Обзорі, Martinez 4* в Созополі, Marina Beach 5* в Дюнах, Holiday Village 4* в Дюнах, Helena Park 5* в Сонячному Березі.

   Якщо у вас залишилися питання, звертайся до менеджерів туристичної агенції «I`m on tour», ми з радістю дамо вам корисні поради та зможемо підібрати найкращій відпочинок в Болгарії з дітьми.

Гарячi путiвки