+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Курорти Болгарії

   Відпочивати в сонячну країну тисячі людей приїжджають, як додому. І це не дивно, адже ця країна знаходиться по сусідству, туристичні міста Болгарії пропонують помірні ціни на відпустку, спокійне та тепле море, широке піщане узбережжя, як магнітом, притягують туристів.

   Курортні міста міста Болгарії зручно розташовані один біля одного, площа країни невелика і ви можете за короткий час відпустки побачити найкращі курорти та зробити ваше дозвілля насиченим, цікавим та різноманітним. Кожен регіон має свої переваги: молодь переважно обирає Сонячний Берег, Варну та Золоті Піски, бо саме ці курорти мають гарно розвинену інфраструктуру та великий асортимент розваг (безліч кафе, барів, дискотек, аквапарки, цікаві екскурсійні програми, водні види спорту…), ціни на цих курортах вищі, ніж пропонують менш популярні туристичні міста. Більш спокійна мандрівка вам забезпечена в Балчику, Несебрі, Святому Власі…

   Де найкраще відпочити в Болгарії, звісно, ви обираєте самі за своїм смаком. Але придивіться до якості готелі, в якому ви будете відпочивати. Перевірте ретельно, який в ньому сервіс та перелік послуг, щоб не розчаруватися. Останнім часом багато готелів проводять реконструкції і ціни на їх послуги значно зростають. Курортні міста мають обширну готельну базу, тому можна обрати адекватне співвідношення ціни та якості готелю. Ви завжди у разі потреби зможете отримати пораду у наших спеціалістів, які найкращі готелі вам обрати.

   Курорти Болгарії вдало поєднують пляжний та міський відпочинок. Навіть маленькі курортні міста заворожують своє красою, кількістю історичних пам’яток. Болгари шанують свою історію та традиції, тому ви в повній мірі відчуєте місцевий колорит та гостинність цієї країни. Також є можливість отримати паломницький тур і відвідати старовинні храми та святі місця.

   Деякі курорти, наприклад, Поморіє, Варна, спеціалізуються на лікуванні, завдяки цілющим водам та грязям є можливість покращити своє самопочуття.

   Нехай курорти цього чудового куточку світу подарують вам тільки яскраві та приємні враження!