+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Пловдив - Старосілля

   Старосілля відоме, завдяки Долині фракійських царів. Тут знайдено біля 1000 гробниць та тільки третину з них встигли дослідити. Ці споруди у формі куполів у фракійців були наймасовішими похованнями після індіанців, як стверджував Геродот. Вони створювали своєрідний прохід в інший світ для померлих. Існує тільки одна гробниця, яка була створена не за купольною архітектурою, а збудована з колон. Багатовіковий досвід цього містечка заворожує.

   Пловдив – це місто, яке поєднало в собі історію середньовіччя, яскравість епохи Відродження та сучасність. Стародавні храми, неймовірна архітектура, таємничість – це далеко не все, що ви Пловдив приготував для вас.

   В цій місцевості розвинене виноробство. Фракійці робили вино і в першу чергу застосовували його в ритуалах поховання, а лише в другу чергу пили його. З давніх часів рецепти виноробства вдосконалювалися, тому зараз у вас є нагода скуштувати якісні вина за різними смаками. Пловдив має багато цікавих винних барів, ресторанів, які пропонують не тільки широкий вибір вин, а ще вишукані страви національної кухні.

Гарячi путiвки