+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Мис Каліакра

   Знаходиться це місце в 60 кілометрах від Варни. Мис  Каліакра врізається у морську безодню на 2 кілометри і підноситься над водою на сімдесят метрів. Тут завжди вітряно, тому навіть влітку радимо мати не продувний одяг.

   Каліакра (Болгарія) – це національне історичне надбання країни, зараз це заповідник. Каліакра має багату історію й окутаний безліччю подій та легенд. Мис дивовижно пофарбувався в червоні відтінки, які тільки додають йому таємничості й популярності.

   Каліакра почав своє існування ще в 4 столітті до нашої ери, тут мешкало фракійське плем’я Тірізі. Також на мисі панував фракійський цар Лізімах – нащадок Олександра Македонського. До теперішнього часу шукають скарби, які він привіз з Персії й сховав тут.

   «Ворота 40 дівчат» - це ще одна назва мису. Сорок дівчат зв’язалися своїм волоссям і, щоб не попасти до турецького гарему, стрибнули зі скелі.

   В часи Османської імперії на мисі був збудований храм, на його місці створили каплицю Миколая Чудотворця в 1993 році.

   В 1971 році адмірал Ушаков розбив турецькі війська, які по кількості значно перебільшували його воїнів. Саме йому можна дякувати за перемогу у російсько-турецькій війні. На честь адмірала звели стелу. Цікаво, що під час страшної битви загинуло багато кораблів, а їх останків ніхто і ніколи не бачив…

   Каліакра чекає на вас і готова ділитися з вами своїми таємницями.

Гарячi путiвки