+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Ботанічний сад та палац королеви Румунії Марії в Балчику.

   Цікавих місць в країні багато, шикарно проведіть час на морській прогулянці, відвідайте історичні місця, пізнайте побут та звичаї країни. А є такі екскурсії в Болгарії, в яких майже все це можна поєднати.

Взуйтеся зручно, беріть з собою воду і вирушайте в чудовий ботанічний сад. Не забувайте купити на вході квитки. В одній касі потрібно купити квиток в ботанічний сад, для дорослих він коштує 7 левів, для дітей від 7 до 18 років – 2 лева, діти до 7 років проходять безкоштовно. В другій касі потрібно придбати квиток до палацу королеви Марії, для дорослих він обійдеться в 5 левів, а для дітей в 1.

   А тепер екскурсії в Болгарії продовжуються до палацу королеви Румунії в Балчику.

   В 1921 році королева Румунії Марія почала створення літньої резиденції в Балчику. Річ в тому, що в той час Балчик належав  Румунії. Тому королева Марія почувала себе тут справжньою господинею. На території біля 6 га вона створила неймовірний парк, в якому знайшли свій дім більше, ніж 200 видів дерев, серед них зустрічаються дуже рідкісні. Наприклад, метасеквойя, каучукове дерево, гінкго. Також є велика колекція кактусів і сукулентів, їх біля 2500 видів.

   Сад має безліч красивих стежок, прикрашених кронами дерев та  неймовірними квітами, є невеличкі водоспади, фонтани й ставки.

   Екскурсії в Болгарії, а саме в маєток румунської королеви, дозволить побачити вдале з’єднання східної та європейської культур, тому й вийшла вона такою надзвичайною. Особливим місцем парку вважається розарій, але неймовірне задоволення можна отримати не тільки від троянд. Приїжджайте весною, цвітіння тюльпанів не залишить вас байдужими.

   Палац королеви Марії створений з декількох будівель. Але зараз всі вони зайняті рестораном або готелем і тільки витончений триповерховий палац залишився недоторканим. Королева Марія обожнювала це місце і навіть після смерті просила своє серце залишити в стінах палацу. Так було і зроблено, але Радянська Влада Балчик віддала Болгарії. Тому серце королеви було вивезено до Румунії. Зараз лишилися тільки її фото та, мабуть, часточка душі.

На території парку є дві винарні, тому екскурсії в Болгарії дозволять скуштувати вино та інші ексклюзивні напої.

Гарячi путiвки