+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Екскурсії в Болгарії

   Болгарія настільки різноманітна, що здивує вас не тільки кількістю пляжів та курортів, а й надасть неймовірні враження завдяки національним паркам, лісам, прохолодним гірським масивам. Туристичні місця Болгарії мають величезну історичну спадщину, історично важливі місця датуються ще з часів візантійців та стародавніх римлян, ви почуєте цікаву інформацію про боротьбу за незалежність від Османської імперії. Храми та церкви країни не залишать байдужими навіть тих, хто не стикається з релігією.

   Що подивитись в Болгарії та як весело й цікаво організувати своє дозвілля?

   Якщо ви прихильники активної відпустки, радимо відвідати один з аквапарків. Розповімо про відоміші: Акваленд у Пловдиві на території парку «Лаута», невеличкий аквапарк – Aqua Planet у Приморсько, здатний подарувати неабияке захоплення Аква Парадайс у Несебрі, аквапарк Action в Сонячному Березі, Акваполіс, який оточений пишною зеленню в Золотих Пісках та Акваманія в Албені.

   Якщо ви прихильники архітектурної краси, відправляйтесь на екскурсії з Золотих Пісків у скельний монастир Аладжа, з Пловдива також є екскурсії, наприклад, до руїн римського театру. У Варні подивіться римські терми. Приголомшливі враження вам подарують памятки Болгарії у Несебрі – це справжнє місто-музей. А найбільше історичних об’єктів ви знайдете у Софії. Їі памятки та туристичні важливі місця можна обходити цілими днями і часу може не вистачити. А взагалі, екскурсії є з кожного курорту у різні напрямки і, враховуючи, що відстань між курортними регіонами достатньо мала, ваша екскурсійна програма має буди насиченою та цікавою – все залежить тільки від вашого бажання.

   Не забувайте, що болгари цінують свої традиції та люблять гарно повеселитися, тому скористайтеся нагодою та відвідайте яскраві фестивалі. На протязі року вони постійно змінюються, традиційно супроводжуються цікавими виставами, концертами, завжди присутні смачні страви та солодке вино. Такі екскурсії в Болгарії точно не завадять, а ще й підігріють ваш настрій та наповнять гарними емоціями!