+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Болгарія

   Болгарія розташована на Балканах, в якій мешкає біля 7 млн громадян. Болгарія розташувалась поруч з цікавими сусідами: Грецією, Італією, Сербією, Македонією та Румунією Географічне положення надало Болгарії своєрідної самобутності та яскравості. Болгари мають велику культурну та історичну спадщину і вони її до теперішніх часів пильнують та шанують. Ця країна існує з V сторіччя, неймовірна кількість пам`яток історії, які охороняються Юнеско, подарувала Болгарії 3 місце серед країн світу, залишаючи позаду Італію та Іспанію. Відпочинок в Болгарії - це не тільки відпочинок на пляжах а й неймовірно цікавий екскурс цікавими та визначними місцями Болгарії.

   Тури в Болгарію зі Львова набувають популярності з кожним роком. Болгарія приваблює гостей своїми шикарними піщаними пляжами на узбережжі Чорного моря. Золотистий пісочок, зручний захід в море, м’який клімат викликають спокій та задоволення. Ціни на курортах Болгарії помірні, тому можна з легкістю придбати тури в Болгарію «все включено» зі Львова та насолоджуватися відпочинком всією родиною. Автобусні тури в Болгарію найпопулярніші – за невеликі гроші ви маєте все необхідне для якісного відпочинку.

   Ця країна відома гостинністю та привітністю. Місцеві мешканці завжди з посмішкою готові допомогти вирішити буд-яке питання. Ментальність, звичаї, мова – дуже схожі з нашими, тому відпочинок в Болгарії для українців досить комфортний: все, як вдома.

   Болгарія має неймовірно багаті природні ресурси та безліч красивих куточків для відпочинку. Крім моря тут є гірські масиви, річки, озера, багаті ліси, таємничі печери, родючі рівнини. Путівки в Болгарію зі Львова – це подорож не тільки на море, тут є багато цілющих джерел, тому популярними є термальні тури зі Львова в Болгарію.  До того ж у вас є можливість обрати за смоком будь-який варіант мандрівки: автобусний тур в Болгарію, дешеві тури в Болгарію в бюджетний готель, путівки в Болгарію «все включено» зі Львова, а не бажаєте «все включено», маєте право відпочивати на базі сніданків чи вечерь, відпочинок в Болгарії «все включено» літаком на території сучасних готелів з високим рівнем обслуговування, а можна поїхати на дешевий відпочинок в Болгарії в місця з дикою недоторканою природою.

 

   Ціни на тури в Болгарію зі Львова доводять, що ця країна займає лідируючу позицію серед бюджетних відпусток. Відпочинок тут не обходиться надто дорого.

    В середньому смачно поїсти в кафе вам буде коштувати 10 -15 левів з особи. Дуже дивно, але в ресторані з шикарним інтер’єром менше шансів отримати смачно приготовані страви, а в дешевому кафе можна поласувати смачно та за невеликі гроші.

   Відпочинок на пляжі: в середньому лежак або парасольку ви зможете орендувати за 8 левів.

   В тури в Болгарію зі Львова візьміть з собою невеликий словник – так вам буде легше зрозуміти місцевих мешканців. Наприклад, «гора» - означає «ліс», майка – мама, праворуч – прямо, диня – кавун, а «так» затверджують киванням голови у різні боки, як в нас «ні», а ще болгари не відрізняються пунктуальністю – запізнення в них є нормою.

   Офіційною в Болгарії є болгарська мова. Молодь може продемонструвати володіння англійською мовою. Російською володіє більш старше покоління, тому що в період Радянського союзу російську мову вивчали в школі. Але точно можемо зазначити, що відпочинок в Болгарію не буде затьмарений мовним бар’єром.

   Офіційна валютна одиниця в Болгарії - Болгарський лев. Валюту краще міняти в банку, в обмінних пунктах часто бувають приховані комісії.

   Час не відрізняється від українського.