+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Керала

                    Туристична мапа Керали: пляжі, пам`ятки

 

  На мапі можна побачити, що Керала знаходиться південніше за Гоа, ближче до Шрі-Ланки. Тому і місцевість Керали більш подібна до Шрі-Ланки. Зрозуміло, що тут можна побачити і плантації чаю, кави.

 

  Більшість відомих нам пряностей також зростає тут. Водоспади, заповідники, природа майже не зворушена цивілізацією. Незабутньою стане подорож на хаусботах.

  

   Населення Керали більш грамотне, ніж у сусідніх штатах и тим обумовлено те, що більша частина чоловіків постійно знаходиться на заробітках у арабських країнах.

  

   Курорти Керали, частіш за все, нагадують невеличкі містечка з місцевим колоритом. Треба дуже уважно придивлятись до готелів, тому що частка з них не мають кондиціонування номерів, розміщені можуть бути як на березі озера, так і на березі океану. Пляжі муніципальні. Деякі пляжі не пристосовані для купання, бо мають дуже великі хвилі. В такому разі, треба дивитись на те, куди здійснює доставку відпочиваючих готель та чи є вона взагалі.

   

   Ця місцевість вважається батьківщиною аюрведи, тому на курорті багато готелів високого рівню, які пропонують весь спектр аюрведичних послуг. На озері Вембанад знаходиться більшість таких готелів.