+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Екскурсії Гоа

   Індія – це надзвичайна країна. Гоа викликає захоплення не тільки завдяки красивим пляжам, пишним пальмовим лісам, теплому сонечку, а й завдяки своїй історії та культурі. Визначні місця Індії притягують щороку неймовірну кількість туристів. Що подивитись в Гоа та які цікаві місця в Гоа відвідати, ми детально розповідаємо вам далі. Відпустка на курортах Гоа відкриває для вас безкрайні можливості: відпочинок на шикарних пляжах, відвідування плантацій спецій, національних заповідників, поїздка в джунглі на слонах, знайомство з унікальними фортами, яскравими фестивалями. Але і це ще не все: на вас чекають дивовижні екскурсії в Гоа, які дозволять насолодитися природною красою, а памятки Гоа дозволять ознайомитися з історичною та культурною спадщиною країни. Ви побачите стародавні храми, палаци, історичні форти. Дивовижно, але видатні місця в Гоа можна знайти і в маленьких селищах, і в великих містах, і на пляжах.

   Деякі екскурсії в Гоа мають незвичний формат, наприклад, мандрівка на хаусботах по річці дозволить побувати у найкрасивіших місцях Гоа, познайомитися з побутом індійців, їх звичаями. Ви за короткий час побачити багато цікавого: памятки та інші видатні місця в Гоа.

   Екскурсії на Гоа можуть вам подарувати романтичні враження, для цього достатнього відпочити на кращих пляжах або скористатися вечерею в палаці 17 століття у місті Квепем чи прогулянкою на яхті. Більш активним туристам порадимо сафарі в джунглі, рибалку на катері або замовляйте дводенні екскурсії в Гоа з відвідуванням Тадж Махалу, Данделі чи Малого Тібету.

   Історичні памятки та інші цікаві місця в Гоа на вас чекають в Старому Гоа, Гокарні, Мурдешварі.

   Про видатні місця в Гоа можна розповідати вічно, але все ж таки їх краще хоч раз побачити.