+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Віза, переліт в Єгипет

Віза в Єгипет  

  

   Ви вже на валізах, незабаром вирушаєте на відпочинок? Давайте дізнаємося, чи потрібна віза в Єгипет?

    По прибуттю в Єгипет, шукайте стійку VISA -  допоможуть розібратися зі всіма формальностями. Віза в Єгипет ставиться в паспорт і призначена для одноразового в'їзду до Єгипту на 30 днів перебування в країні.

Скільки коштує віза в Єгипет? Вартість - 25 $.

   Якщо ж ваша подорож заплановано до 14 днів і ви хочете перебувати тільки на Синайському півострові, ви вказуєте в карті міграції «SINAI ONLY» і візу вам відкривати не потрібно, вам поставлять штамп в паспорті SINAI ONLY і 25 $ ви можете не платити.

За дітей, які вписані в паспорт батьків, візу сплачувати не потрібно. А за дитину будь-якого віку, яка має власний паспорт, потрібно сплатити 25 $.

  

   Переліт в Єгипет зі Львова

  

   Переліт в Єгипет зі Львова здійснюється прямими чартерними рейсами: «Львів - Хургада» та «Львів – Шарм El Шейх». Скільки часу летіти зі Львова до Єгипту? Літак «Львів - Хургада» та літак «Львів - Шарм El Шейх» долають час польоту  в середньому за 3,5-4 години.

   Якщо ви звикли до комфорту, пам’ятайте, що харчування на борту літака треба замовляти заздалегідь, або можна купити в літаку.

   В Марса-Алам перельоти здійснюються з Києва.

   Скільки коштує путівка в Єгипет у різні пори року та як можна заощадити кошти при купівлі. Актуальні ж на сьогодні ціни можна подивитись внизу сторінки.

  - Є запитання ? - Звертайтесь зараз! Це безкоштовно та заощадить Вам купу часу і грошей.

Гарячi путiвки