+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Відпочинок в Єгипті з дітьми

  У вас є діточки і ви досі не можете прийняти остаточне рішення, куди вам поїхати у відпустку з ними? Давайте детальніше розглянемо відпочинок в Єгипті  з дітьми. По-перше, зручно і недалеко діставатися – 3,5-4 години перельоту і ви насолоджуєтеся життям в країні сонця. По-друге, безвізовий режим сприяє популярності цього напрямку туризму. А головним фактором вважаються шикарні пляжі, харчування по системі «Все включено» та безліч розваг.

   Який вибрати регіон?

   Величезною перевагою Хургади є узбережжя з пологим заходом в море. Звісно, приємно та зручно заходити в воду без понтонів,  спеціального взуття, особливо з маленькими дітьми. Але це ствердження може бути оманою, тому що в Шармі є готелі, які потурбувалися про своїх маленьких гостей і розчистили ділянки пляжу від коралів, а на курорті Шарм-Ель Майя є піщане узбережжя. Ель-Гуна вирішить цю суперечку, бо має мілину при заході в воду, яка простягається на 500-600 метрів. Тут малюки зможуть вдосталь насолодитися безпечним купанням. Також, піщані пляжі без коралів знаходяться в Сахл-Хашиш, до того ж цей курорт пропонує готелі з підвищеним рівнем сервісу. Макаді Бей також не відстає від вище згаданих курортів по рівню сервісу та комфортному перебуванню на родинному відпочинку. Детальна інформація про курорти Єгипту. Лише на деяких пляжах зустрічаються корали і потрібно застосовувати спеціальне взуття при купанні.

   Коли поїхати на відпочинок з дітьми в Єгипті?

   В будь-який період на протязі року ми влаштовуємо відпочинок в Єгипті з дітьми. Але взимку найменшим туристам купатися буде прохолодно, але це не проблема, тому що в багатьох готелях є басейни з морською воду, басейни взимку підігріваються. В липні та серпні малечу краще не привозити до цієї країни, температура повітря можете бути більше, ніж 36 градусів. Такий відпочинок може нашкодити вашому малюку. Краще всього їхати в Єгипет на відпочинок з дітьми в період з вересня по жовтень і в травні. Температура повітря та води буде дуже комфортна, відсутній вітер. Але вартість путівок в ці місяці найвища.

      Ця стаття на прикладі одного готелю демонструє зміни ціни туру по місяцях. А тут можна дізнатись чи придатні умови для відпочинку з дитиною по місяцях у різні пори року.

   Серед комплексів 4* чи 5* ви знайдете найкращі готелі Єгипту для відпочинку з дітьми, вони повністю обладнані всім необхідним для зручної та веселої відпустки. 

   Маленьким гостям повинні сподобатися екскурсії в акваріум, оазіс, вирушити на прогулянку на піратському судні, або на човні з прозорим дном.

Гарячi путiвки