+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Скільки коштує путівка в Єгипет?

   Актуальні ціни і готові тури дивіться внизу сторінки

   Ціна путівки в Єгипет залежить від декількох чинників:

 

  1. В першу чергу – від пори року. У попередніх статтях можна знайти більш детальну інформацію про сезон відпочинку у Єгипті. Тут же нас цікавить саме ціна путівки в Єгипет.

   За девять місяців по готелю «Sierra» путівка в Єгипет зі Львова на двох коштувала:

    Як видно з таблиці, ціни на путівки в Єгипет дуже залежать від погодних умов. Так, найкращіми місяцями для подорожі вважаються жовтень восені та травень на весні. Відповідно, в ці місяці путівка в Єгипет має найвищу ціну.

   Якщо ж купити путівки в Єгипет зимою, ціни будуть лагідніші, але погодні умови навпаки. З листопада по березень тут панує сезон вітрів. Найхолоднішим місяцем буде лютий. Місцеві жителі у цей час вдягають по двоє штанів та теплі куртки. Для європейських жителів – умови придатні для пляжного відпочинку. Але не для поїздки з малечею. З власного досвіду можу сказати, що у лютому доводилось трійчі подорожувати в цю країну. Перша поїздка вдалася прохолодною, але це не заважало купатись и засмагати ( був дуже сильний вітер). Дві інші – навіть спекотні.

    Тури в Єгипет зимою мають дуже привабливі ціни і тому користуються великим попитом. Але радимо ретельно підбирати готелі саме в цей час. По перше, готель повинен знаходитись у безвітряній бухті. По-друге, все ж таки, врахуйте можливу непогоду і подивіться, чи буде чим зайнятись у тій місцевості, де ви збираєтесь оселитись.

 

2. Туристичні путівки до Єгипту формують свої ціни ще й залежно від міста вильоту. Так, на прикладі того самого готелю, подивимось ціни на виліт не зі Львова ( як у першій таблиці), а з Київа.

 

   Іноді, поїздка в Єгипет з іншого міста буде відрізнятись в ціні на 200-300 доларів для двох.

 

3. Поїздка в Єгипет також може мати меншу ціну за рахунок акції «раннього бронювання». Маєте можливість та визначились з датами подорожі? - Користуйтесь обов’язково!

   Якщо подорож до Єгипту планується на літо, то бронювання можливе з листопада-грудня. Якщо ж подорож взимку, то наприкінці літа вже турбуйтеся про неї. Ціна путівки в Єгипет буде найкращою, якщо ви забронюєте її більше, ніж за шість місяців до подорожі.

   Маємо сподівання, що ця стаття була для Вас корисною. Бажаємо гарних вражень та подорожей!

 

    Тисніть на кнопку «зателефонувати» і отримуйте безкоштовно відповіді на всі запитання за 30 секунд!

Гарячi путiвки