+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Погода в Хургаді по місяцях

                                                                                                         

 

    Погода в Хургаді зимою

  

   Грудень приносить у Хургаду вже зимову погоду. При температурі повітря 22-26°С вдень - гарно відчувається холодний північний вітер. Вночі близько 13°С, вода прогріта до 23°С.

 

    У січні погода в Хургаді зимова по міркам місцевих жителів. Їх, скоріш за все, ми побачимо у двох штанях, светрі, курточці і, навіть, у шапці. Днем 19-21°С, вночі 9-13°С. Вода у морі – 19-21°С. 

 

   Для нас ці погодні умови сприятливі для купання та засмаги, однак при такій температурі дуже відчувається вітер, він для цієї місцевості – постійне явище. Якщо ми зважимося на поїздку у січні, слід дуже уважно обирати готель. Чи є  захисні від вітру перегородки на пляжі, чи є басейн з підігрівом води, місцевість має гори поряд, які б хоч трохи пом’якшили пориви вітру?

   У лютому погода в Хургаді така сама, як і у січні. Готель вибирати слід, спираючись на ті ж самі критерії. Підвищується вірогідність опадів. Оскільки це дуже рідкісне явище, не слід взагалі звертати на це увагу. Навіть, якщо пішов дощ, триває це декілька хвилин і миттєво висихає.

   Ціни на тури формуються відповідно погодних умов. Приклади зміни ціни по місяцях взимку та протягом року можна подивитись на цій сторінці.

    

   Погода в Хургаді весною

   Березень приносить у Хургаду спекотну погоду і зміну напрямку вітра. Тепер, він не північний, а південний. Пустелі з піщаними бурями, на пляжі багато піску попадає в обличчя. Однак, повітря 25°С , вночі вже 14-16°С , вода 22°С.

   У квітні Хургада запропонує літню погоду, з притаманними їй температурами. Днем 26-33°С, вночі приблизно 18°С, вода прогрівається до 23°С. Вітер, хоч і потужний, в цей період вже є бажаним при таких високих температурах.

   Травень – це найкраща погода в Хургаді для відпочинку з дітьми. Вдень до 33°С, вночі близько 20°С, вода вже прогріта 24-25°С.

  

   Погода в Хургаді літом

   Погода в літні місяці мало чим відрізняється по місяцях. Зазвичай, серпень самий спекотний, а червень лагідний. Однак, у цілому, температура повітря вдень 39-42°С, вночі 26-30°С, вода прогріється до 26-28 °С.

  

   Погода в Хургаді восени

   У вересні погода в Хургаді ще літня. Однак, на прикінці місяця вже денна температура 31°С, нічна 22-24°С, вода прогріта до 27°С. Кінець місяця, зазвичай, приносить зміну напрямку вітру на зимовий- північний, з цього моменту стає холодніше.

   Жовтень у Хургаді, зазвичай, радує погодою відпочиваючих і вважається «оксамитовим сезоном». Вода ще 26-27°С, але ж денна температура до 32°С, нічна до 22°С. У цей період найвищі ціни і найліпші умови для відпочинку.

   Листопад у Хургаді – осіння погода «по-єгипетські». Днем ще тепло, 26-27°С, дуже комфортно для пляжного відпочинку. Але вночі вже прохолодно 13-18°С. Вода в морі ще досить прогріта, приблизно 25°С.

  

 

Гарячi путiвки