+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Погода, та коли краще відпочивати в Шарм Ель Шейху

 

     Зима

    Саме Шарм Ель Шейх приймає більшу частину зимових мандрівників. Справа в тому, що Синайський горний хребет - природний щит від холодного вітру, який хозяйнує тут всю зиму. Інші курорти не можуть похвалитись таким щитом. Тому, самец я місцевість користується підвищеною увагою гостей. Якщо ж ще й зупинитися у бухті, тоді зовсім нема про що турбуватись.

    У грудні вже відчувається вплив вітру, який змінився у листопаді на північний. Однак, якщо обирати поселення у районі Наама Бей, то його вплив буде мінімальним. Ця бухта добре захищена від вітрів и зимою займає почесне перше місце при виборі готелів. В цілому, погода сприяє гарному відпочинку, днем 24-25°С, в темний час – близько 16-17°С. Вода дорівнює по температурі повітрю.

   У січні погода дужа схожа с груднем у денний час. У нічний же час, вже близько 13-15°С. Вода стане прохолоднішею, 21-23°С. В цей час море частіше хвилюється, іноді навіть рекомендують не купатись.

   У лютому ті ж самі умови, однак пориви вітру ще сильніші та частіші. Вода – близько 20-21°С. При такому вітру дуже висока вірогідність обгоряння, тому що сонце в цей період активне, а вітер не дає цього почути.

      Ціни на путівки в цей час відрізняються по місяцях і залежать, в першу чергу, від погодних умов. З цієї статті можна дізнатись коли вигідніше подорожувати та побачити приклади росту чи падіння цін по місяцях.

 

   А навесні погода в Шарм Ель Шейху літня…

   З приходом весни зявляється і не бажаний гість – вітер Хамсін. У березні-квітні він може позбавити і екскурсій і купання. Іноді, він підіймає такі хмари піску, що неможливо навіть вийти з номеру. Для цього періоду теж треба ретельно підбирати район розташування готелю. Самі сприятливі та захищені від вітру – Наама Бей та Хадаба.

   Погода у березні вже тепла. Наприкінці зими, коли мі майже не пам’ятаємо, як гріє сонце, сніг ще тримається, а іноді і хуртелиці завітають, в Шарм Ель Шейху 25-27,°С, ввечері до 18°С. Море вже більш прогріте, ніж у лютому і дорівнює 24°С.

   У квітні вже розпочинається спекотний сезон. Вплив вітру вже менший, іноді від навіть є бажаним. Денна температура до 30°С, нічна - близько 19°С. Вода прогрівається до 25°С.

    Найкраща погода у Шарм Ель Шейху у травні. 31-34°С підходить для довгих плескань та засмаги, 22-25°С ввечері – для прогулянок та розваг. Близько 26°С – море, дуже приємне.

 

   Погода в Шарм Ель Шейху влітку

   Літо в Єгипті не для всіх. Рятує тут те, що вологість дуже низька, опадів в цей час не буває. А з моря є постійний бриз. Погода у червні спекотна, вдень до 37°С, але вже у липні можливі і 45°С, авжеж, серпень проходить не при нижчих температурах. Вода літом близько 28°С, тому відпочиваючі іноді обирають басейн – в них трохи прохолодніше. Знаходиться на пляжі можливо до 11 і після 17 години.

 

   Погода в Шарм Ель Шейху восени

   Погода в вересні вже починає тішити: 36-38°С, вода 28°С. Вночі холодно не буває, але спеки вже нема – 24-26°С.

   Жовтень - «оксамитовий» сезон. У цей час тут дуже комфортно і маленьким дітям і дорослим. Вода тепла ще з літа. Повітря у денний час - до 32°С, у нічний - до 24°С. Спеки не майже не буває, перегрів або переохолодження – мало можливі. Вітер у цей час помірний та приємний. Але, зазвичай, високі ціни.

   Погода у листопаді в Шармі різна. Частіш за все, перша половина місяця така, як жовтень. А друга – вже початок зими. Змінюється напрямок вітру на північний, інколи здіймаються хмари піску від нього, прохолодно. Більша частина місяця дуже сприятлива для відпочинкової насолоди і продовжує «оксамитовий сезон». Цей місяць – просто знахідка для тих, хто не любить спеку. Денна - до 29°С. Нічна - до 19°С. Море лагідне – до 26°С.

 

 

Гарячi путiвки