+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Таба, Єгипет

   Таба (Єгипет) – це чудове місце для сімейного та затишного відпочинку. Він приваблює своїх гостей дивовижними оазисами навколо готелів, неймовірною красою моря та вражаючою панорамою на сині гірські вершини.

   Таба (Єгипет) пропонує для нас декілька вишуканих готелів, які сповна задовольнять ваші потреби. Але за їх територією ви не знайдете гучних дискотек, променадної зони та інших звичних для інших курортів розваг.

   Таба розташувалася від Шарм-Ель-Шейху в 4 годинах шляху на машині. Близькими сусідами Таби є Ізраїль, Саудівська Аравія та Іорданія. Таке місце розташування надає змогу відвідати відразу декілька країн за допомогою екскурсій. На вас чекають Елайт в Ізраїлі, гора Мойсея, стародавня Петра або монастир Святої Катерини. І не забувайте подивитися кольоровий каньйон та прогулятися на острів Фараона, який повний таємниць єгипетського султана. Подробиці про екскурсії у Єгипті.

   У зв’язку з таким прикордонним розташуванням варто з собою завжди мати загранпаспорт, щоб уникнути зайвих питань та турбот з місцевою поліцією. Також не варто гуляти містом, коли на вулиці стає темно.

   Таба (Єгипет) – це справжнє задоволення для дайверів. Червономорська рів’єра заслуговує особливої уваги – тутешня краса не залишить байдужим нікого. Рифи коралів вразять навіть бувалих.

   Рифи знаходяться близько до берега, тому взувайте спеціальне взуття для купання

Гарячi путiвки