+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Шарм Ель Шейх

 

    Більшість перельотів зі Львова у напрямку Шарм Ель Шейху. Це найдавніша зона відпочинку Синайського півострова, тому і має розвинену інфраструктуру, багато гарних готелів і що запропонувати відвідувачам.

   Туристична мапа Шарм Ель Шейху:

  

 

   Що подивитись туристам в Шарм Ель Шейху, які тут є цікаві місця?

   Детально про екскурсії можна подивитись на іншій сторінці, а тут мова піде про розваги та самостійні пошуки.

 

   1. «Сохо Сквер»

   Являє собою велику променадну зону с безліччю крамниць та розваг. Нетипове місце для Єгипту – чисто, продавці у магазинах майже не пристають, атмосфера досить респектабельна. Ціни – вищі, вважаються зафіксованими, але торгуватись все одно можна.

  

   Як дістатись до Сохо Сквер? 

                      Сохо Сквер на карті         

Насамперед, треба запитати готельного гіда про безкоштовну доставку. Частина готелів має розклад руху автобусу на ресепшені. Якщо ж такого немає, то з різних частин Шарм Ель Шейху існують маршрутки до Сохо Сквер. Ціна залежить від відстані і нахабності водія. З Хадаби, наприклад, - 7 фунтів з чоловіка, с Наами - 5 функтов (при $ = 17,7). З Шаркс Бей – безкоштовно, бо пішки.  

   

 

 

 

    Розваги Сохо Сквер

 

    Як і подобає, тут є Британський клуб  з  пабом «Королева Вік».  Розмовляють   виключно англійською, напої подають – виключно англійські.

   Fashion Lounge – бар-бутік з дрес кодом. Попиваючи вино, можна придбати собі новий «look», дивлячись останні колекції на модних каналах.

  Oxygen Bar - запропонує вам кисень…

  Ice Bar – крижаний інтерьер…

  Ресторани та кухні зі всього світу: французький, китайський, тайський, індійський, японський, то що.

   Боулінг, ковзанка, сучасний кінотеатр, дитяча кімната. Головна прикраса площі Soho Square – світло музичний фонтан. Першу виставу він дає о 18:45, повторює кожну годину до 23:00.

   2. Порадувати дітей у Шарм Ель Шейху - у аквапарках «Borabora/Albatros Jungle» та «Cleo Park».

   3. Нічні клуби

         Le Pacha  - самий великий у Єгипті, приймає до 3000 гостей, має басейн. При вартості 35-45$ завжди переповнений. Знаходиться в готелі Sanafir

         Taj Mahal  днем шикарний ресторан, вночі нічний клуб. На території готелю Alf Lila We Lila. Знаменитий своїми пінними вечірками. Вартість 40$.

         Hard Rock Café днем бар, в ночі клуб. Знайти не важко, на Наама Бей навпроти готелю Tropitel.

         Little Buddha екзотично, як і усюди в таких закладах. Вартість близько 20$.

         

  

  

 

    При виборі туру до Шарм Ель Шейху зі Львова слід мати на увазі, що більшість готельних пляжів обладнані понтонним вхідом у море.

    Пляжна смуга курорту особлива – пологий вхід у воду тут дуже рідке явище. Готельні комплекси мають власні пляжі, на яких є різноманітні розваги, ви можете насолоджуватися водними видами спорту та дайвінгом. На вас чекають бари зі смачними напоями та перекусами, команди аніматорів розважать запальними забавами. Зручний вхід у воду є в бухтахNaama Bаy та Sharm El Maya. Але в Naama Bаy поруч багато причалів з човнами та катерами і нерідко на пляж прибувають масляні плями. Також в цих бухтах практично ніколи не буває вітру. А в бухті Набк завжди панує вітер і бувають хвилі. Обирайте відпочинок в Єгипті, а саме у Шарм Ель Шейху, враховуючи ці моменти.

    Приємно, що інколи готелі турбуються про комфорт своїх гостей, тому розчищають невеликі ділянки пляжу від коралів, що дозволяє заходити в воду без спец взуття та без допомоги понтону. Більш розповсюджений спосіб оминути корали - це понтони. Але знайомство з найяскравішими морськими мешканцями та коралами здійснюється за по допомогою цих особливостей. Тури у неймовірний Шарм Ель Шейх з вильотом зі Львова – це яскрава пригода для шанувальників дайвінгу та снорклингу (подробиці дивіться тут). Цей дивовижний світ не залишить байдужим ні дорослих, ні дітей. Красу моря ви побачите при зануренні під воду з аквалангом, роздивитися рибок можливо, просто надягнувши маску. Їх так багато навкруги, що ви з ними познайомитесь, навіть без плавання на глибині.

   Готелі з розвиненою інфраструктурою, смачною кухнею та системою обслуговування «все включено», яка позбавить зайвих турбот, команди аніматорів і розважальні заходи завжди будуть тримати ваш настрій на висоті –  все це подарують тури у яскравий та веселий Шарм Ель Шейх.

 

   

    

Тури в Шарм Ель Шейх з вильотом зі Львова