+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Єгипет, Шарм Ель Шейх

   Молоді люди активні мандрівники та ті, хто звик до комфорту дуже люблять гарячі путівки в незабутній Єгипет, а саме – в Шарм Ель Шейх. Вони задовольнять будь-кого, тому що розвинена інфраструктура, як в готельних комплексах так і за їх межами, дозволяє обрати дозвілля за смаком. Відправтеся на прогулянку до Soho сквер – це сучасна променадна зона, в якій безліч крамниць, ресторанів, сучасний кінотеатр, льодяна ковзанка та багато інших цікавих закладів. Територія Soho square сучасна, красива, є фонтани, грає музика, яка підкреслює відчуття свята. Найактивнішим туристам варто обирати путівки в бухту Nаama Bay – відпочинок з найбільшим асортиментом розваг в будь-який час ви знайдете в ній.

   Готелі з розвиненою інфраструктурою, смачною кухнею та системою обслуговування «все включено», яка позбавить зайвих турбот, команди аніматорів і розважальні заходи завжди будуть тримати ваш настрій на висоті –  все це подарують гарячі путівки у яскравий та веселий Шарм Ель Шейх. 

   Пляжна смуга курорту особлива – пологий вхід у воду тут дуже рідке явище. Готельні комплекси мають власні пляжі, на яких є різноманітні розваги, ви можете насолоджуватися водними видами спорту та дайвінгом. На вас чекають бари зі смачними напоями та перекусами, команди аніматорів розважать запальними забавами. Зручний вхід у воду є в бухтах Naama Bата Sharm El Maya. Але в Naama Bапоруч багато причалів з човнами та катерами і нерідко на пляж прибувають масляні плями. Також в цих бухтах практично ніколи не буває вітру. А в бухті Набк завжди панує вітер і бувають хвилі. Обирайте відпочинок в Єгипті, а саме у Шарм Ель Шейху, враховуючи ці моменти.

   Приємно, що інколи готелі турбуються про комфорт своїх гостей, тому розчищають невеликі ділянки пляжу від коралів, що дозволяє заходити в воду без спец взуття та без допомоги понтону. Більш розповсюджений спосіб оминути корали - це понтони. Але знайомство з найяскравішими морськими мешканцями та коралами здійснюється за по допомогою цих особливостей. Тури у неймовірний Шарм Ель Шейх з вильотом зі Львова – це яскрава пригода для шанувальників дайвінгу та снорклингу (подробиці дивіться тут). Цей дивовижний світ не залишить байдужим ні дорослих, ні дітей. Красу моря ви побачите при зануренні під воду з аквалангом, роздивитися рибок можливо, просто надягнувши маску. Їх так багато навкруги, що ви з ними познайомитесь, навіть без плавання на глибині.

   Шарм Ель Шейх зі Львова – такі тури підійдуть для тих, хто скучив за драйвом, сонечком та атмосферою стародавніх цивілізацій. Більш детально про екскурсійні програми дивіться тут.

Гарячi путiвки