+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Марса Алам, Єгипет

   Розташувався курорт на півдні. Цей курорт відрізняється якісним сервісом європейського рівня. Раніше шлях з Хургади забирав 3 години часу, зараз цей курорт має свій аеродром. Якщо ви купуєте тур в Марса-Алам з Києва, ви прибуваєте безпосередньо на курорт.

   

   Нові готелі відомих світових мереж Марса-Алам приготував для своїх гостей. Вони мають все необхідне для комфортної спокійної відпустки. Також задоволення отримають родини з дітками. Кожен готель пропонує свій власний пляж, обладнаний всім для зручного проведення часу. Марса-Алам вражає красою своїх пляжів: білий пісок і пальми нагадують екзотичні країни.

 

   Але за межами готельних комплексів інфраструктура не розвинена, тому всі розваги знаходяться на території готелів. Відпочинок в Марса-Алам (Єгипет) сподобаються тим, хто скучив за спокоєм і приїхав з діточками. Окрім відпочинку в готелі, неймовірні враження та захоплення подарують недоторкані коралові рифи, в яких водяться майже всі мешканці Червоного моря. Подробиці про дайвінг та снорклінг.

  

   М’які корали дивовижної краси нашли собі помешкання на стінах біля 400 метрів заввишки на рифі Ельфінстоун. А з дельфінами та величезними черепахами знайомтеся біля рифу Shaab Samadai.

Гарячi путiвки