+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Хургада, Єгипет

   Давно став звичним та популярним для нас відпочинок в Хургаді зі Львова. Адже за досить невеликі гроші ми отримуємо якісний морський відпочинок, яскраві враження и відмінний сервіс. Вже біля сорока років курорти Хургади активно працюють в галузі туризму, завдяки цьому мають розвинену інфраструктуру для розваг і відпочинку.

   

   Тури в Хургаду зі Львова коштують трохи дешевше, ніж у Шарм Ель Шейх. Проте вартість туру не відображається на якості відпочинку, тому що система обслуговування «все включено» працює у всіх готелях, рівень сервісу залежить від менеджменту готельного комплексу. Взимку, відпочинок в Хургаді зі Львова більш популярний, тому що на курортах Хургади трохи тепліше, ніж в Шармі. З курортів Хургади зручніше здійснювати тури у напрямку Луксору та відвідувати Ніл.

 

 

   

   За для нашого відпочинку в Хургаді працюють численні нічні клуби, ресторани та кафе. Дайвінг, морська рибалка, підводний човен, морські прогулянки. Для активного відпочинку на суші – сафарі у пустелі. Переходь за подробицями по екскурсіях в Єгипті.

 

   Ціни на гарячі путівки в Хургаду залежать від розташування готелю, чим ближче до узбережжя, тим вища вартість.

   Відпочинок в Хургаді обирайте в тій частині міста, яка вам ближче за смаком: історична, сучасна, більш активна.

   Ель-Дахар – історична та найстарша частина міста, тут можна не тільки гарно розважитися в нічних клубах, ресторанах, відчути колорит Єгипту, а й прогулятися історичними  місцями: відвідати Коптську церкву, мечеть Абдульхасана Ельшази, яка має сорокаметрові мінарети. Але в Ель-Дахарі завжди багато народу та дуже голосно.

   Саккал – це сучасна Хургада. Звісно, тут є безліч готельних комплексів, клубів і дискотек, дитячих майданчиків та барів, ресторанів. Пляжні розваги також в асортименті.

   Нова Хургада – це найсприятливіша частина міста для туристів, можна спокійно гуляти в звичному для вас одязі, багато магазинів та розваг, але ціни будуть значно вищі.

   

   Пляжі в Хургаді тішать нас своєю широтою, м’яким піском, а головне – пологим заходом в море. Гарячі путівки в Хургаду зі Львова подарують узбережжя без обривів. Коралові рифи знаходяться не вздовж усього узбережжя, а починаються за декілька десятків метрів від берега, тому в море дуже комфортно заходити. На пляжах зручно відпочивати великою сім’єю з дітьми. Міські пляжі платні, ціни за вхід - від 15 до 120 єгипетських фунтів, але готелі мають свої приватні.

 

   Тури у Хургаду потрібно обирати тим туристам, які планують відвідувати знамениті піраміди в Каїрі, пам’ятки в Луксорі, або навідатися в Александрію, тому що відстань до цих цікавих місць відносно невелика в порівнянні з іншими курортами.

  

   Гарячі путівки в Хургаду зі Львова в змозі задовольнити активних туристів, які мріють про цікаві екскурсійні тури, інші можуть насолоджуватися повним спокоєм, відпочивати в готелі, купатися, загоряти, куштувати смачні закуски й коктейлі, а молодь зможе відірватися на гучних вечірках у клубах та на розважальних шоу.

  

   Звісно, гарячі путівки в Хургаду зі Львова потішать і маленьких відвідувачів. Про відпочинок з дітьми. Готелі Хургади потурбувалися про них: їх чекають аквапарки, дитячі майданчики, розважальні клуби, дискотеки і команди веселих аніматорів. Тури в Хургаду зі Львова досить різноманітні, тому варто лише зробити правильний вибір курорту та готелю. 

Гарячi путiвки