+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Луксор, Єгипет

   Мандрівка в минуле, в величне царство фараонів, стародавнє величне місто, яке в часи правління римлян і греків стало Александрією – все це розповість екскурсія в Луксор. Це найбільший музей на відкритому просторі.
 
   Ніл поділяє Луксор (Єгипет) на містечко живих на правому березі та містечко мертвих - на лівому. В місті живих розташовані два храмових комплекси: Лусор та Карнак. Карнакський храм дивує колонною залою з 134 колони, висота кожної – 16 метрів. Луксорський храм створили у 13 столітті на честь Рамзесу ІІ, він простягається на 250 метрів вздовж Нілу.
   В місті мертвих вас чекає знайомство з 40 гробницями фараонів, серед яких була і гробниця Тутанхамону. Це так звана «Долина Фараонів».

  
   Слід побачити і чудовий храм цариці Хатшепсут, кожен рік тут проходить опера «Аїда». Важливе місце в історії Єгипту займає бог сонця Амон-Ра, на честь якого збудували храм. Зараз залишилося тільки дві статуї Аменхотепа, вони вражають своєю величчю: їх висота складає 20 м.
 
   Можна цілу вічність розповідати про Єгипет, історія та пам’ятки мають надзвичайну цінність, велич та таємничість, але краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Тому купуйте тури в Єгипет і розглядайте все власними очима та отримайте надзвичайне захоплення.
 
   Хургада – екскурсії до Луксору організовує постійно. До Луксору зручно діставатися з Хургади, Ель-Гуни, Сафаги та Макаді, 4-5 годин шляху на автобусі і ви можете насолоджуватися таємницями фараонів. З Шарм-Ель-Шейху до Луксору можна долетіти тільки літаком через Каїр. Ще з Каїру відправляється достатньо рейсів, але шлях в дорозі складає біля 11-16 годин. Тому варто скористатися нічним потягом з Каїру – це буде зручніше.

Гарячi путiвки