+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Кольоровий каньйон, Єгипет

 
   Цей дивовижний витвір створила сама природа шляхом землетрусу, а потім колись давно рясні дощі довершили свою справу. Його довжина біля 700 метрів. Ви зможете ходити вузькими ущелинами, в деяких місцях під нависаючим камінням. Іноді здається, що ми опинилися на іншій планеті, вузький прохід між скелями, а іноді він майже замикається нагорі і стає не зрозумілим, де ми знаходимось. Дивовижні відчуття підкреслюють ніжні відтінки пісочного, коричневого, бурого кольорів, а іноді зустрічається помаранчевий і фіолетовий. Скелі з неймовірними відтінками мають химерні форми та малюнки.
 
 

 
   

    Гід вам обов’язково повідає про ті часи, коли Клеопатра проводила свій час у каньйоні, навіть залишила на камені свої сліди. А ще ви зможете побачити пляму від померлого динозавру.

   В кольоровий каньйон їхати з Шарм Ель Шейху 150 км та в 25 км з Нувейби, недалеко кордон з Саудівською Аравією. На шляху вас чекає пальмовий оазис, а потім зупинка на краю прірви з неймовірним краєвидом. Мандрівка відбувається на джипах, триває біля 4 годин з зупинками.

   Взувайте зручне взуття, беріть воду та вирушайте в цікаву екскурсію в Кольоровий каньйон.

Гарячi путiвки