+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Каїр, Єгипет

 

   Екскурсія в Каїр здатна подарувати вам незабутні враження своїми пам’ятками історії стародавнього Єгипту, вони вражають своєю красою, таємничістю та величністю.

  Брудний, великий та знаменитий мегаполіс, найбільший в Африці – це Каїр (Єгипет). Він же є столицею Єгипту, засновану в 969 році. А трохи на північ розташувався Мемфіс. Саме він був першою столицею Єгипту в давні часи. Каїр (Єгипет) завжди наповнений туристами, його контрастність і колорит приваблює відвідувачів, які чули не один раз про пам’ятні та визначні місця Єгипту, але захотіли все це побачити на власні очі. Історія стародавнього Єгипту захоплює та дивує. Підтвердження цьому ви знайдете в Каїрському музеї.

 

 

   Каїрський музей по праву вважається найбільшою в світі скарбницею історичних цінностей. Він представляє більше 150 000 експонатів. Ці скарби відносяться до різних епох історії стародавнього Єгипту. На власні очі ви побачите статуї фараонів, кам’яні саркофаги, частки стін з давніми надписами та малюнками, мумії, предмети побуду та ритуалів, прикраси цариць та фараонів та багато інших предметів мистецтва. Каїрський музей знаходиться за адресою: Каїр (Єгипет), площа Тахрір.

Околиця міста приводить до величних пірамід Гізи, які зберегли всі свої таємниці до теперішнього часу.

Гарячi путiвки