+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Єгипетські піраміди

   Піраміди Єгипту – це справжнє всесвітнє диво, яке неможливо розгадати навіть найвідомішим вченим. Ми маємо сучасне обладнання, новітні технології, будуємо хмарочоси та космічні кораблі, а як будували піраміди в Єгипті ми досі не знаємо!

   Величні піраміди Гізи (Єгипет): піраміди Хефрена та Менкаура, піраміда Хеопса найцікавіші, будівництво пірамід здійснено таким чином, що вони мають досконалу форму, однаковий кут нахилу та точну орієнтацію за сторонами світу. Точність споруд практично без похибок, такого результату важко досягти будівельникам теперішнього часу з новітніми технологіями.

   Найбільша піраміда Хеопса (Єгипет). Це Велика піраміди Гізи. Її висота складає 146 метрів – це ж в зрівнянні 50-поверховий хмарочос! Сторона однієї стіни сягає 230 метрів, будували піраміду з більше, ніж двох мільйонів величезних каменів, вагою біля 2,5 тон кожен, а деякі важили біля 80 тон. Вважається, що це чудо світу створили в 26 столітті до нашої ери і будівництво піраміди продовжувалося біля двадцяти років. Площа Великої піраміди Гізи: площа бокової стіни – 85000 м2, а підстави – 53000 м2. Як можна було її створити?

   Екскурсії з Хургади пропонують відвідування долини Гізи (єгипетські піраміди) – це зручно, до того ж піраміду Хеопса дозволяється роздивлятися всередині.

   Піраміди в Єгипті створювали для поховання фараонів, вважалося, що їх треба проводжати в останню путь з великими почестями та багатством. Тому золото, прикраси, предмети мистецтва, золоті саркофаги, зброя, охоронці – все це було невід’ємною частиною поховання правителів царства. Згодом піраміди стародавнього Єгипту грабували. В сучасні часи вдалося знайти недоторкану та нерозграбовану могилу Тутанхамона, на її прикладі ми знаємо, з яким почестями, повагою та багатством хоронили фараонів. Всі знахідки з могили Тутанхамону ви знайдете в музеї Каїру.

   Вже багато років Єгипет (піраміди в Гізі) оточують таємниці. Гіза відкрита для кожного, тому не втрачайте нагоди пізнати таємниці єгипетських пірамід та фараонів.   

   Сфінкс у Єгипті охороняє спокій фараонів, піраміди Гізи постійно під його наглядом. Цей величезний лев з обличчям людини має висоту 20 метрів. Археологи стверджують, що його існування почалося задовго до будівництва єгипетських пірамід. Сфінкс в Єгипті – це страж порядку, міфи розповідають, що, коли трапляється будь-яке лихо, Сфінкс залишає своє місце і вирушає на вирішення проблем. Знаходиться Сфінкс на західному узбережжі Нілу на плато Гіза.

   Кожен день ввечері влаштовується світлове лазерне шоу, але яскраво підсвічує єгипетські піраміди, грає музика та транслюється розповідь про будування пірамід, в тому числі і російською мовою.

Гарячi путiвки