+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Александрія, Єгипет

 

   

   Александрія (Єгипет)  - це велике місто на Середземному узбережжі. Його унікальність полягає у поєднанні величезного історичного спадку з сучасним європейським впливом на Арабську Республіку. Місто Александрія приваблює на відпочинок багато європейців, культурно розвинене, має гарну інфраструктуру: розважально-торгівельні центри, нічні заклади, гарні ресторани. Александрія (Єгипет) викликає відчуття, що знаходишся не у Єгипті, а на якісному європейському  курорті.

  

 

   Природа наділила Александрію чудовими піщаними пляжами. В місті розташовані бюджетні готелі, але, на жаль,  власні пляжі вони не мають і туристи відпочивають на муніципальних. А за містом є шикарні готелі з великими територіями, власними обладнаними пляжами, нічними клубами і всім необхідним для luxury відпочинку. Але в готелях Александрії ви не знайдете веселих команд аніматорів, як на інших курортах Єгипту.

   Погода в Александрії набагато сприятливіша, ніж на звичних нам курортах Єгипту. В теплий сезон, який триває з травня по вересень, стовпчик термометру рідко переходить відмітку «30», а показники води тримаються біля 20-23 градусів. Погода Александрії взимку не дозволяє насолоджуватися пляжним релаксом: повітря прогрівається лише до 10-12 градусів, а вода – 14-19.

   Александрія (Єгипет) не дасть вам нудьгувати, це місто сповнене історичними пам’ятками національного значення. Тут ви можете ознайомитися з історією греко-римських часів. Найпопулярнішим місцем є форт, який збудували на місці легендарного Фароського маяку. Колись александрійський маяк вважався сьомим дивом світу. Зараз у форті створили історичний музей, експонати якого схоронилися ще з часів захоплення Єгипту Олександром Македонським.

   Варто відвідати знамениту бібліотеку, яку поновили та розмістили у сучасній будівлі у формі диску. Зазирніть у музей витонченого мистецтва, палац Ras El Tin,  палац та парк Montaza, римський амфітеатр. Та особливу увагу приділіть фортеці Кайт Бей, яку збудували ще в 15 столітті.

   Дістатися в Александрію можна з Києва, особливо зручно бронювати тури в Александрію, до складу яких вже включений переліт. А можна долетіти до Каїру, відвідати піраміди (опис екскурсії на піраміди Гізи), а потім за півгодини дістатися до Александрії літаком, чи за 2,5 години автобусом.

Гарячi путiвки