+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Єгипетські курорти

 
    Популярні курорти Єгипту поділяються на азіатські африканські . Основні курорти Єгипту у цих частинах – це Шарм-Єль-Шейх та Хургада, відповідно. Вони ж і самі відомі.
   
    Курорти Єгипту на Синайському півострові вважаються азіатськими. Вони більш теплі ( погода і сезон в Шарм Ель Шейху), розвинені та найпопулярніші курорти Єгитпу серед відпочиваючих. Так, з України щотижня вилітає близько 110 рейсів до Шарм-Ель-Шейху. Відвідують гору Мойсея та Каїр з ціїї локації.
   
     На африканських курортах більш прохолодні ночі ( погода і сезон в Хургаді) та більше піскових пляжів. Відвідати Луксор, Ніл можна з цого регіону. З України до Хургади вилітає щотижня близько 50 літаків. Це найдешевші курорти Єгипту, вони мають найнижчі ціни на розміщення в готелях та розваги.
   
     Курорт, який не так давно з’явився на ринку України – Александрія. Зовсім інша локація – узбережжя Середземного моря. Це місто з європейським сервісом і, мабуть, ментальністю. Має дуже цікаву історію та зберегло до наших часів неймовірні історичні пам'ятки.
     
 
 
 
  Курортні ( присутність гарного сервісу та моря) міста Єгипту:
 
 
    
 
 
   Тепер, ми, без зайвих зусиль, знайдемо єгипетські курорти на мапі.
   Мапа розповідає про найкращі курорти Єгипту:

    
    
  

   

 

Гарячi путiвки