+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Єгипет

 

    Відпочинок в Єгипті – це море, теплий пісок і літо цілий рік. Дістатись У Єгипет зі Львова можна всього за чотири години. Прочитати про переліт. І незалежно від того, яка пора року у нас, вже через чотири години ви будите насолоджуватись водами Червоного моря, пісками пустелі та знайомитись з історією фараонів та пірамід. Ціни на відпочинок зі Львова доступні і це дозволяє нашим співвітчизникам досить регулярно відвідувати цю країну. Якщо вам потрібні гарячі пропозиції зі Львова, знайомтеся з ними внизу сторінки.

  

    

Коротко про Єгипет.

 

                     Географічне положення Єгипту  
 • Столиця – Каїр. Детальніше про Каїр.
 • Географічне положення Єгипту - Ближній Схід, а точніше – північно-східна Африка.
 • Площа Єгипту складає приблизно 1млн км2, на яких мешкає населення, численністю біля 95 мільйонів громадян.
 • Єгипетський фунт вважається національною валютою Єгипту. На відпочинок в Єгипет зі Львова беріть з собою долари та євро, їх можна без проблем поміняти в аеропорту, готельних комплексах, в пунктах обміну валют на єгипетські гроші. Курс валюти в аеропорту буде завжди нижче, ніж в готелі чи в пунктах обміну валют.
 • Офіційно називають - Арабська Республіка Єгипет.
 • Яка година в Єгипті? Час в Єгипті різниці з Україною взимку немає, а в інші пори року +2 години – східноєвропейський пояс.
 • Арабська мова з місцевим діалектом вважається офіційною. На популярних курортах багато працівників володіють англійською, російською, іноді французькою мовами. Тому, на відпочинку у Єгипті, будьте впевнені, вас завжди зрозуміють і мовний бар’єр не стане на заваді.

 

 

 

   

   Яке море в Єгипті? Червоне - воно найкрасивіше в світі, з найбільшим відсотком змісту солі  (виключенням є тільки Мертве море, в якому не водяться живі істоти).  Краса, різнобарвність істот Red Sea вражає, тому дайвінг не залишає байдужим навіть бувалих знавців. Відпочинок на Червоному морі можна порівняти лише з туром в акваріум.

 

                                                  Червоне море на мапі, мапа Єгипту

  

   Не сполучається з жодною річкою, практично всі мешканці ендеміки. Вченим вдалось вивчити тільки 60% його мешканців.  Це 1500 представників риб, більше, ніж  триста видів коралів і 1,5 тисячі різновидів безхребетних.  А ще 40% представників моря залишаються недослідженими.  Давно дивує вчених підводний світ Red Sea, а що й казати звичайним туристам… Місцями глибина Червоного моря сягає понад 3 км, тому глибоководні мешканці для нас залишаються ще не відкритими. 

   А ще природа так створила цю водойму, що вона завжди тепла, навіть взимку її температура становить 19-23 °С і відпочинок вдається у будь-яку пору року.

   Виліт зі Львова на відпочинок в Єгипті надає чудову можливість зимою насолоджуватися літом, але, коли краще їхати в Єгипет, вирішувати, звісно, вам! Для прийняття цього рішення є багато факторів: ваш настрій, строк відпустки, ціни на відпочинок в Єгипті залежать і від пори роки, і від святкових періодів, дитячих канікул.  

    Готельні комплекси раді своїм гостям будь-коли. Комфорт, рівень сервісу залежить від рівня готелю. Тому, бронюючи відпочинок в Єгипті, ціни, які ви бачите, повністю відповідають в першу чергу за якість готелю.

 

     

   Єгипет – країна з величезним історичним спадком. Для любителів історії та античності  відпочинок в Єгипті зі Львова - просто знахідка. Адже не в кожній країні є стільки давніх пам’яток та музеїв. Гробниці фараонів у Луксорі, піраміди в Каїрі, Сфінкс – про ці величні місця ви точно чули не один раз, а тут ще й побачите на власні очі. Відпочинок у Єгипті зі Львова  зацікавить і тих, хто любить паломницькі тури. Такі тури здійснюються з регіону Таба. Звідти ви зможете відвідати гору Мойсея, стародавню Петру і з'їздити до Ізраїлю в Єрусалим.

   Також, відпочинок в Єгипті зі Львова підійде для охочих до драйву, швидкості та пустель. Сафарі на джипах та квадроциклах по пустелі тут досить популярна та цікава річ. На вас чекає драйв від їзди на швидкості, спілкування з бедуїнами, обід чи вечеря в їхньому селищі та нічне шоу. Спробуйте свої сили та отримайте масу задоволення насиченою поїздкою!

    А ще вас чекає дивовижний каньйон, нічне шоу «1000 і одна ніч», безліч нічних клубів та вечірок й екскурсії, завдяки яким єгипетська культура відкриється для вас з іншого боку.

   

  

Особливості

 •     Радимо вам, вирушаючи на відпочинок у Єгипті зі Львова , нікого з мешканців моря не турбувати – торкатися їх руками не варто, бо більшість з них є отруйними. Якщо все ж таки вас вкусила риба чи інша морська істота, або ви стали на морського їжа, зверніться негайно до лікаря!    
 •    За відривання коралів вас можуть покарати штрафом від 100 доларів, а спробуєте його вивезти з країни, доведеться сплатити 1000 доларів.   
 •    На тому узбережжі, де є корали, обов’язково купайтеся в спеціальному взутті, воно продається в будь-якому магазині на курортах. Не псуйте собі відпочинок і обов`язково придбайте собі взуття для купання в морі.
 •    В музеях потрібно фотографувати без спалаху, здійснювати відео зйомку дозволено за додаткову оплату.  
 •    Відпочинок у Єгипті – це ціни низькі та гнучкі на товари, тому Єгипет перетворюється на рай для шопоголіків. Пам’ятайте, що в Єгипті звикли торгуватися, будьте уважні, торговці не тільки вміють гарно вести торги, а ще й можуть професійно дурити. Уважно перевіряйте решту – купюри 50 EGP(L.E.) і 50 піастрів (pt) дуже схожі, торговці люблять їх підсовувати туристам.  
 •     Радимо більш консервативний одяг для прогулянок містом.