+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Вікенд у старовинний Львів від 795 грн за 2дні/1 ніч


Вікенд у старовинний Львів

https://meest-tour.com.ua/clear.gif

                                                                                                   

Кожну суботу

2 дн/1 ніч

Вікенд у Львів починається в суботу:
Зустрічаємо на вокзалах та довозимо в готель.

На вас чекає автобусна екскурсія Львовом. Ви встигнете насолодитися чарівними видами міста, найяскравішим акордом екскурсії стане зупинка з виходом на найвищій точці Львова – це Високий Замок. Тут ви побачите неймовірну панораму міста. Далі для вас відкриє свої двері Собор Св. Юра – в минулому був важливим греко-католицьким храмом в Україні, а сьогодні він являє собою один з найкрасивіших храмів в країні в стилі бароко. Храм оточує приємний та затишний парк. А тепер трохи магії та історії – Личаківський меморіальний цвинтар (спадщина ЮНЕСКО), де спочивають вічним сном І. Франко, С. Крушельницька, М. Шашкевич та багато інших відомих діячів в культурі, мистецтві, політиці. І це далеко не все на сьогодні. На маршруті ви ще відвідаєте стародавні храми, комплекс університетів Львова, відомий Оперний театр, всіма любимий Стрийський парк, в якому вас радісно зустрінуть білки (не забувайте горішки, білочки іх беруть прямо з рук).

 

Також ви можете скористатися:

Екскурсією «Нічна Варта», яка починається о 21:00, закінчується о 23:00. Нічний бургомістр проведе вас незнайомими, але цікавими доріжками, які залишать надовго яскраві враження. Оплата – 150 грн з особи.

Якщо ви любителі таємниць, моторошних легенд, вас не лякають привиди, таємні обряди, то вирушайте у подорож загадковими вуличками у якості помічників бургомістру та на при кінці вас очікує нагорода – ви по праву матимете звання Нічної варти Львова!

Також ви можете відвідати:

  • Львівський оперний театр імені Крушельницької
  • Насолодитися музичними творами у Львівській обласній філармонії
  • Пізнати всі звичаї та побут українського підпілля можливо в кнайпі «Криївка», вечеря у незвичних умовах та українські пісні створюють особливий настрій.

У неділю:

В готелі ви снідаєте, а з 11:00 ласкаво запрошуємо на пішохідну екскурсію «Вулицями старовинного Львова», закінчення о 14:00.

За ці 3 години пропонуємо насолодитися затишними заплутаними вуличками міста. Ви дізнаєтеся декілька цікавих історичних фактів, неймовірних історій про мешканців міста. На власні очі побачите пл. Ринок, яка складається з 45 будинків і кожен з них – це пам’ятка архітектури, Вірменський квартал вам відкриє завісу місцевої богемної публіки. Саме в цьому місці збираються творчі особистості, тому найбільша кількість кафе для зустрічей за горнятком кави існує саме тут. Комплекс складається з Вірменського Собору, будинку «Пори Року», мистецького клубу «Дзига», пабу-кав’ярні «Глясова Лампа». А ще здивують місцеві фортеці, багато храмів з неймовірною стародавньою архітектурою та багато інших цікавинок.

 

Вікенд у Львів факультативно можна прикрасити пішохідною екскурсією «Австрійський Львів», яка починається о 15:00 і триває 3 години. Ви порините у ХІХ – ХХ століття, в часи, коли ця частина України належала Автро-Угорщині. Ви оглянете Будинок Вчених (в минулому тут було казино), Галицький Сойм, який поступився місцем для Націонал. Університету Франка, свої двері відчинить палац Потоцьких, ви можете відвідати його в сердині. Ви прогуляєтеся цікавими вуличками, такими як пр. Шевченка та Свободи, площа Міцкевича, тощо… Оплата – 100 гривень з особи (квитки за вхід до памяток – від 45 гривень).

А також пропонуємо заглянути до:

  • Національного музею на відкритому просторі - «Шевченківського гаю»
  •  «Арсенал» - це музей зброї різних часів
  • Музей меблів
  • Майстерню Шоколаду

Вікенд у Львів добігає кінця!

 


 

Вартість для 1 особи при 2-місному проживанні :

Гетьман (Hetman)3*

795

Апартаменти Ірена (Irena)3*

805

Долинський (Dolinsky) 3*

850

Старий Краків (Old Krakow)3*

900

Джем (Jam)3*

950

Львів (Lviv)3*

950

Преміум (Premium)3*

950

Леотель (Leotel)3*

1000

Reikartz Дворжец 3*

1100

Євроготель (Eurohotel) 3*

1100

Модерн (Art Hotel Modern) 3*

1190

Дністер (Dnister) 4*

1250

Атлас (Atlas)4*

1800

Швейцарський (Swiss Hotel)4*

1850

Асторія (Astoria)4*

2000

Цитадель Інн (Citadel Inn)5*

2600

Нобіліс (Nobilis)5*

3200

В оплату включено:  
- Перебування в готелі на протязі 1 ночі (двомісний номер)
- 1 сніданок;
 
- екскурсія автобусом по місту 3 години;
- 3-годинний пішохідний маршрут містом;
- зустріч на вокзалі та транспортування до готелю

До вартості не входить:
- квитки на вхід до пам’яток та музеїв – від 25 гривень з особи
- додаткові заходи бронюйте при заказі туру);
- страховий поліс.