+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Львів з ароматами кави: від 1200 грн за 2 ночі/3 дні


Львів з ароматами кави

https://meest-tour.com.ua/clear.gif

Кожна п’ятниця

3 дн/2 н

1 день (пт):
Ласкаво запрошуємо до чудового міста Лева. Організовуємо транспортування з вокзалу до готелю.

А далі вирушаємо на екскурсію «Місто з ароматом кави» (цікаві місця у Львові пізнаємо пішки).

На вас чекає десятка найкращих кав’ярень міста, розповідь про виникнення кавової культури, як зявилися перші заклади з кавою і як в загалі цей запашний напій потрапив до європейських країн та зокрема до нас. Ароматна подорож бере свій початок біля відомого на всю Європу Оперного театру. Далі пройдемо до пл. Ринок – це серце Львова, ми проведемо вас вузенькими провулочками, які вражають не тільки своїм затишком, а й старовинною архітектурою. Яскравим зразком архітектурної величі є Успенська церква – шедевральна будівля епохи українського ренесансу, Домініканський костел здивує стилем бароко та органною музикою, а ви знали, що готичну пам’ятку – Латинську катедру дудували біля 100 років. Побачите ще одне диво – каплицю Боїмів та прогуляєтеся по Вірменській вулиці. До того ж наш гід розповість цікаві історії про Львів та його жителів.

За бажанням ви можете у вільний час відвідати:

Екскурсію «Підземеллями Львова» - цікаві місця у Львові під землею. Початок о 15:00 (триває 2 години).

Ми проведемо вас найдовшими та найстарішими підземеллями міста. Львів – загадкове місто, а під ним є свій таємничий світ підземель. Підземелля Єзуїтського монастиря має багато таємниць і до теперішніх часів, одна з них – це мармуровий саркофаг. Львів збудований на підземній річці, зараз вона тече по великому колекторі. Якщо спустися під Львівську Оперу, ви побачите ріку Полтву. Чорний Орел приховує підземелля аптеки, яке у давні часи було винарнею, тому і досі тут знаходяться бочки та неймовірного розміру бутлі для наливок. У підземеллі Домініканського собору колись читала молитви княжна Констанція та була покарана перша польська красуня Острозька Гальшка. Під землею, в тунелях схоронився відомий стовп ганьби. Цікаві місця у Львові продовжуються у копальні кави, вона продемонструє свої підземелля, яскраво розповість про те, як кава потрапила до Львова, хто за тим стояв, як кава підкорила світ і при чому тут це підземелля. Та звісно ви зможете скуштувати улюблений кавовий напій та смачне тістечко.

Екскурсією «Нічна Варта» можна скористатися з 21:00, вона триває 2 години. Нічний бургомістр гарантує, що цікаві місця у Львові подарують вам захоплення – 150 грн з особи.

Якщо ви зустрінете вночі людей з ліхтариками, не треба лякатися – це помічники бургомістра, їх головне завдання – охороняти ваші безтурботні сні. На цій екскурсії ви почуєте цікаві легенди, а головне – приймете участь у таємничих обрядах, на вас чекають привиди, несподівані зустрічі, моторошні закуточки загадкових вуличок. За якісну роботу помічників бургомістра вас нагородять почесним званням працівників Нічної Варти у Львові.

2 день (сб)

Сніданок в готелі. Львівський сніданок розпочинається з горнятка ароматної кави.

А тепер вирушаємо на оглядову екскурсію – за три години ми покажемо цікаві місця у Львові). Оглянемо собор Св. Юра – він є найголовнішим греко-католицьким храмом в Україні та часткою комплексу, що складається з палацу митрополитів, саду, собору з дзвіницею та будинків капітули. Далі ми піднімемося на Високий замок, тут є чудовий оглядовий майданчик, з якого Львів можливо роздивитися з висоти пташиного польоту, всі історичні будівлі як на долоні. І це ще не все, ви відвідаєте неймовірний комплекс університетів, Порохову вежу, проспект Свободи, Королівський та Міський арсенали та Личаківське кладовище – це світова спадщина ЮНЕСКО, ви ознайомитися зі справжніми витворами мистецтва у вигляді могил відомих людей (Івана Франка, Шашкевича, С. Крушельницької, Івасюка, Горголевського…)

За бажанням пропонуємо:

Пішохідну екскурсію «Австрійський Львів», яка триває з 15:00 три години – 100 грн з людини.

Під час екскурсії ви маєте можливість перенестися в часи ХІХ-ХХ століття, коли на нашій території царювала Австро-Угорська імперія. Унікальний архітектурний стиль тих часів гарно розкривають будинок вчених, в якому в ті часи було казино, а відомий Галицький Сейм сьогодні є Національним Університетом Франка. Також ми побачимо палац Потоцьких, пр. Шевченка, пл. Міцкевича та інші цікаві місця у Львові.

3 день (нд)

Не спізнюйтесь на сніданок.

Ви можете мати вільний день або скористатися екскурсією «Золота підкова Львівщини», яка починається о 09:00 та закінчується о шостій вечора – 300 грн з особи, за вхід квитки – 120 грн з особи.

Цікаві місця є у Львові та за його межами. На протязі цього маршруту ми відвідаємо три замки. Олеський замок – велична архітектурна споруда ХІVVІІІ ст. В його стінах жили відомі історичні особи, так як отаман Богдан Хмельницький, прибалтійський князь Любарт, король Ян третій Собеський та інші. З подвіря замку не забувайте насолодитися неймовірним краєвидом. А в його палатах велично розмістилися численні витвори мистецтва, які створили шедевральну колекцію біля 1500 екземплярів, серед яких є портрети власників палацу, дорогоцінні ікони, скульптури Пінзля – «Мікеланджело» нашого походження… Сміливці можуть спуститися до підземелля.

В середині ХVІІ століття побудували Підгорецький замок. З одного боку замок – це неприступний бастіон, а з іншого – витончений палац з часів ренесансу. Таке поєднання величі та краси надали йому назву Польського або Галицького Версалю. Гарним довершенням замку є парк, який розмістився на трьох терасах. Якщо пощастить, можете познайомитися з місцевим привидом.

З ХVІІ століття існує і Золочівський замок. Правителі Речі Посполитої сприяли його заснуванню. Історія та краса замку здобули йому унікальне місце серед відомих пам’яток. А ще в цій будівлі вперше на території Галичини провели каналізацію і вона існує до цих пір. Підгорецький замок – це фортеця королів, вона також була вязницею, а потім тут відкрили учбовий заклад. Особливої уваги потребує Китайський замок та Великий палац, які є невідємною частиною комплексу. Замок перебуває у прекрасному стані та зберігає видатні витвори мистецтва та історичні цінності.

Або є інший варіант – екскурсія в Жовкву та Крехів, початок о 10:00.

Жовкву називають фортецею ХVІ століття з унікальною архітектурою, подаровану періодом Ренесансу. Завдяки кількості архітектурних історичних будівель воно зайняло 2-е місце після Львова. Палац був резиденцією короля Польщі Яна третього. Також ви зможете відвідати Ратушу і площу Ринок, подивитись на падаючу дзвіницю кафедрального костелу Св. Лаврентія. А також роздивитися Василіанський монастир, в якому є Храм Христового Серця, який існує з початку ХVІІ ст. Насолодитися красою комплексу Домініканського монастиря, в якому є костел, виконаний за мотивами раннього бароко. А також познайомтеся зі стародавньою синагогою 17 ст., Глинськими та Звіринецькими воротами, вежами та мурами.

А потім рушаймо у Крехів – цей центр релігії, який знає вся наша країна, завдяки греко-католицькому монастирю, який має чудотворні ікони Св. Миколи та Матері Божої й цілющими властивостями джерело.

Повертаємося у Львів о 16:00.

Екскурсія за бажанням – 250 грн з особи та квитки за вхід – 20 грн з особи.

Подорож добігла кінця. Цікаві місця у Львові не закінчилися, тому наступного разу ми запропонуємо вам нові родзинки.

До нових зустрічей!

Вартість для 1 людини за 2-місний номер :

Hetman 3*

1200

Апартаменти Irena 3*

1460

Old Krakow 3*

1550

Готель Lviv 3*

1900

Premium 3*

1770

Leotel 3*

1850

Reikartz Дворжец 3*

2570

Eurohotel 3*

2110

Арт отель Модерн 3*

2840

Dnister 4*

3300

Atlas 4*

3460

Swiss Hotel 4*

3500

Astoria 4*

4350

Citadel Inn 5*

5200

Nobilis 5*

5800

 

В оплату пораховано:

  • Обраний варіант готелю
  • 2 сніданки
  • Трансфер в день приїзду
  • Тригодинна екскурсія по місту на автобусі
  • Тригодинний екскурс – «Цікаві місця у Львові» пішки

В оплату не пораховано:

  • Квитки за вхід
  • Екскурсійні програми за бажанням (замовляйте при бронюванні туру)