+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Богемний Львів від 990 грн за 2дн/1 ніч


Богемний Львів

Кожну суботу  (2 дн. та 1 н.)

Вихідні у Львові починаються в СУБОТУ
Зустрічаємо вас на вокзалі та транспортуємо до готелю.

 

На вас чекає автобусна екскурсія Львовом. Ви встигнете насолодитися чарівними видами міста, найяскравішим акордом екскурсії стане огляд найвищої точки Львова – Високого Замку. Звідси неймовірна панорама – все, як на долоні. Далі для вас відкриє свої двері ще одна значна пам’ятка - Собор Св. Юра. В минулому він був важливим греко-католиц. храмом в Україні, а сьогодні він являє собою один з найкрасивіших храмів в країні в стилі бароко. Храм оточує приємний та затишний парк. А тепер трохи магії та історії – Личаківський меморіальний цвинтар (спадщина ЮНЕСКО), де спочивають вічним сном І. Франко, С. Крушельницька, М. Шашкевич та багато інших відомих діячів в культурі, мистецтві, політиці. І це далеко не все на сьогодні. На маршруті ви ще відвідаєте стародавні собори, університетський комплекс Львова, відомий театр опери та балету, всіма любимий Стрийський парк, в якому вас радісно зустрінуть білки (не забувайте горішки, білочки іх беруть прямо з рук).

Вихідні у Львові тривають. О 15:00 впродовж 3-х годин на вас чекає екскурсія "7 чудес"(відбувається пішки).

Ми познайомимо вас з 7 чудовими родзинками Львова, хоча їх набагато більше. Гарантуємо, що ваші вихідні у Львові ви запам’ятаєте надовго і отримаєте чудові враження.

Перше чудо – це Каплиця Боїмів, яка була мавзолеєм родини з угорським походженням. Збудували її в ХVІІ столітті в епоху пізнього ренесансу. Вже більше, ніж 4 століття каплиця дивує нас архітектурною вишуканістю різьблення по каменю. Це справжній шедевр, який має свої загадки і навіть сьогодні дивує фахівців мистецтва.

Далі відвідаємо Національний академічний театр опари імені Соломії Крушельницької. У вас можливість побачити його на власні очі, а не тільки на купюрі 20 гривень. Театр відкрився у 1900 році, його будували лише три роки, це перша будівля на Галичині, яка зводилася на залізобетонному фундаменті. Такої кількості дзеркал у фойє не має жоден театр Європи. А також театр має неймовірну завісу – полотно художника Г. Семерадського на 180 кв.м.

Не залишить вас байдужими та вразить своїм інтерєром Будинок вчених. Майстри відтворили до дрібниць малюнки гарячими фарбами на шкірі. Родзинкою будинку є дерев’яні сходи, які прикрашають дубові перила з витонченим різьбленням. Саме тут знімали один з епізодів фільму «Три мушкетери». Стіни будинку – це суцільний шовк.

Унікальність архітектури та стиль бароко змогли надати особливого шарму святині греко-католіків, яка називається Собор Святого Юра. Він вражає не тільки своєю красою, а й деякими святими реліквіями, які датуються це ХVІІ століттям.

Бернардинський монастир почав будуватися на початку 17 століття відомим архітектором Львова, італійцем Павлом Римлянином. Ренесанс гарно виділяє костел серед інших завдяки 16 діючим вівтарям в стилі бароко, мармуровій скульптурі Пресвятої Богородиці та взагалі монастир вважається найкрасивішим серед Львівських будівель. До того ж він володіє іконою Матері Божої, вона має благословення Папи Римського.

А тепер рушаймо до візитки стародавнього Львова – це Вежа Корнякта. Її збудував грецький купець Костянтин Корнякта на при кінці ХVІ століття висотою 65 метрів.

Палац Потоцьких – це не тільки історична будівля ХІХ століття, а й діючий художній музей, в якому представлено більше 50 000 художніх шедеврів – живопис та скульптури 16-18 століть. Інтерєр палацу збережений в дусі ХІХ століття.

 

Якщо ви ще маєте бажання доповнити свої вихідні у Львові, запрошуємо вас до:

  • Національного Академічного Драматичного театру Україні імені Заньковецької;
  • Національну кнайпу «Криївка», де вас детально ознайомлять зі звичаями та стравами українського підпілля.

Вихідні у Львові тривають - У НЕДІЛЮ

Ви смачно снідаєте в готелі та о 09:00 вирушаєте на екскурсію «Золота підкова Львівщини». Вона триватиме біля 8 годин. На вас чекає мандрівка загадковими замками.

Починаємо з Олеського замку. Він має суттєве історичне значення та по праву називається видатною архітектурною пам’яткою 14-18 століть. Олеський замок був домівкою багатьох історичних особистостей та королів. В ньому царювали король Ян Собеський та Корибут Вишневецький, князь з Литви Любарт, гетьман Б. Хмельницький, магнат Іван Данилович.

Сьогодні Олеський замок – це музей та заповідник, відділення галереї мистецтв Львова. Палац став справжньою скарбницею, ми маємо можливість побачити більше 1500 шедеврів мистецтва, серед яких портрети власників замків, рідкісні ікони, тут знаходиться найбільша українська картина «Битва під Віднем», скульптури нашого «Мікеланджело» - Пінзеля. Як справжній замок, має підземелля. Навкруги замку чудовий краєвид.

Підгорецький замок, збудований у середині 17 століття, чудово поєднав палац епохи ренесансу та бастіонні укріплення. Витонченість та величність зробили його цікавою родзинкою серед замків нашої країни, тому його раніше називали польським або галицьким Версалем. Це величний замок, який оточує парк на трьох терасах та живе привид.

Золочівський замок розпочав своє існування в 17 столітті, завдяки Якобу Собеському – батьку короля Яна третього – правителя Річчю Посполитою. Саме в цьому замку вперше було проведено каналізацію, яка схоронилася до теперішнього часу. Це красивий замок-фортеця, в якому жили королі, він же був вязницею, учбовим закладом… На його території є Великий палац, Китайський замок та в’їзна вежа. Замок гарно зберігся до наших часів, в ньому демонструється багато витворів мистецтва та історичних цінностей.

Повертаємося о 18:00.

Ось і закінчились вихідні у Львові.

До нових зустрічей!


 

Розцінки для 1 особи при 2-місному проживанні у гривні:

 Hetman 3*( Гетьман)

1030

Jam 3* (Джем)

990

Irena 3* (Апартаменти Ірена)

995

Old Krakow 3* (Старий Краків)

1100

Lviv 3* (Львів)

1130

Art Hotel Modern 3*одерн)

1140

Leotel 3* (Леотель)

1165

Premium 3* (Преміум)

1175

Eurohotel 3* (Євроготель)

1350

Reikartz-Дворжец 3*

1350

Dnister 4* (Дністер)

1430

Swiss Hotel 4* (Швейцарський)

1850

Atlas 4* (Атлас)

2050

Astoria 4* (Асторія)

2100

Citadel Inn 5* (Цитадель Інн)

3000

 

Вихідні у Львові включають у вартість:
- 1 ніч у готелі
- сніданок;
- зустріч на вокзалі та транспортування до обраного готелю;
- екскурсія Львовом 3 години (автобусом);
- тригодинна екскурсія по місту пішки;
- екскурс „Золотою підковою Львівщини”.

До вартості не включено:
- медичний страховий поліс;  
- квиточки на вхід до пам’яток та музеїв – біля 200 гривень з особи
- додаткові заходи бронюйте до початку вихідних у Львові;