+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Гарячі путівки на Шрі Ланку від 794 $ з особи

   Любителі напрямків екзотики можуть без роздумів обирати захоплюючі тури в гості до ланкійців. На вас чекатимуть неймовірно красива, навіть, дика природа, шикарні пляжі на будь-який смак, достатньо поширена готельна база, смачна кухня та доброзичливість мешканців і ціни на тури більш доступні на Шрі Ланку зі Львова, ніж в інші екзотичні країни, наприклад Балі чи Таїланд.

   Цей курортний регіон має свої особливі погодні умови та сезонність, тому саме від цих факторів залежить вартість путівки.  Ідеальна погода на острові для відпустки на південно-східному березі встановлюється в період з травня по вересень, а на південно-західному – з листопаду по березень. Якщо в цей високий сезон ви бажаєте заощадити, ловіть гарячі тури зі Львова. В низький сезон кошторис на них значно нижчий, а якщо придбати «гарячі несезонні тури», ви заощадження з радістю витратите на смачну кухню, розваги, шопінг або на цікаві екскурсії.

   Гарячі путівки на будь-який смак на Шрі Ланку зі Львова обирають для спокійного відпочинку, родинної відпустки, молодь не буде нудьгувати, хто відмовить собі у катанні на слонах, путівки по стародавнім храмам чи веселощам на яскравих національних святах.  Також активних туристів чекають неймовірні пригоди на екскурсіях або на заняттях з серфінгу чи дайвінгу.

Гарячi путiвки