+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Гарячi путiвки

   Вираз зявився завдяки тому, що власники готелів при продажу номерів туристичним операторам завжди виставляють умову: з травня по жовтень. В ці місяці попит на тури досить низький и щоб зовсім не втратити власні кошти, оператори вимушені продавати їх по зниженим цінам, іноді і по собівартості.

   Так, путівка потрапляє у продаж, а коли термін її реалізації підходить к кінцевому ( десь за тиждень до вильоту), вона вже – «гаряча путівка», ціну на неї знижено. В нашій країні міжнародний туризм набрав високі оберти і влітку ми спостерігаємо брак місць на літаки зі Львова або «стоп» продажів у готелях. Але ж покупці все ще шукають «гарячі тури». Сьогодні, частіш за все, це путівки в нові готелі, які ще набрали популярності, готелі в регіонах, що не дуже користуються попитом і то що. Весною та осінню – це насправді «гарячі тури», тому що ще немає ажіотажного попиту, а реалізувати їх треба.

   Сьогодні терміном «гарячі путівки» позначаються усі акційні пропозиції: акції від готелів, відказні тури, пропозиції з вдалою ціною і ті, що справді «горять».

   Обирайте те, що Вам до смаку або «нехай ми гарно для вас попрацюємо, а ви – гарно відпочинете».

   Гарячі путівки зі Львова – туристична агенція «Я в турі»